5 věcí, co udělat hned po zasnoubení

5 věcí co udělat hned po zasnoubení

Jednou k tomu dojde – vysněné zasnoubení. Na ruce se blýská zbrusu nový prstýnek a Vy se snad rozplynete štěstím. V hlavě se Vám pravděpodobně honí spousta myšlenek na svatbu, na Váš nový život jako zasnoubená dívka nebo na to, jak to co nejlépe oznámit rodičům. Proto jsem sepsala pět věcí, které musíte udělat hned po zasnoubení, abyste se dostali do správné svatební nálady, ale zároveň se z toho nezbláznili.

1. Nechte si čas sami pro sebe

Ať už jste se zasnoubili kdekoliv a kdykoliv, nezapomeňte si nechat čas sami pro sebe jako pár. Po zásnubách Vám bude chtít každý pogratulovat, zvlášť, pokud k tomu dojde v blízkosti Vašich přátel nebo rodičů. Gratulace vřele přijměte, ale nechte si nějaký čas také sami pro sebe. Běžte se projít, běžte do vedlejší místnosti, kde budete jenom Vy dva, a žijte v přítomném momentě. Vyjádřete si lásku, držte se za ruce a dívejte se jeden druhému do očí.

2. Oznamte to rodičům a přátelům

Není důležité kdy to uděláte, ale pokud možno to udělejte osobně. Může být fajn si toto nové tajemství nechat pár dní jenom pro sebe, abyste mohli všechno pořádně vstřebat. Jakmile to totiž někomu prozradíte, začnete dostávat otázky ohledně svatby, a v tomto okamžiku není třeba přemýšlet nad tím, jestli budete mít takové nebo makové šaty. Když už se to ale rozhodnete někomu říct, ideálně to oznamte osobně a nebo alespoň po telefonu.

Dalším přátelům to můžete oznámit třeba fotkou na sociálních sítích, pokud je to něco, čemu holdujete. Nezapomeňte se ale před tím ujistit, že už to všichni, kdo by se to měli dozvědět od Vás osobně, už ví.

Co udělat hned po zasnoubení.

3. Rozhodněte se, jestli chcete zásnubní fotografie

Další krok, co udělat hned po zasnoubení, je se rozhodnout, zda chcete zásnubní fotografie. Není to vůbec nutnost, ale zároveň Vám mohou posloužit jako krásná vzpomínka na období zasnoubení. Pokud se pro ně rozhodnete, můžete se začít poohlížet i po fotografovi, kterého byste teoreticky chtěli na svatbu – může to být totiž dobrá zkouška.

4. Promluvte si o dalších krocích

Není potřeba začít okamžitě řešit svatbu, vybírat datum a zamlouvat dodavatele. Spíše si sedněte a společně si promluvte o Vaší budoucnosti. Představujete si svatbu za několik měsíců, do roka a do dne a nebo později? Dává to všechno smysl? Není potřeba se unáhlovat a mít pocit, že si jako první ze všeho musíte vybrat termín.

Pokud ale chcete začít s přípravou svatby ihned, doporučuji začít otázkami, na které si musíte odpovědět, než začnete plánovat svatbu. A pokud se do toho chcete vrhnout opravdu po hlavě, níže najdete ebook Jak začít s přípravou svatby ke stažení zdarma.

Ebook ke stažení zdarma

Jak začít s přípravou svatby

5. Vytvořte si Pinterest board

I když ještě nezačnete plánovat svatbu od dalšího dne, určitě není od věci si vytvořit Pinterest board. Není potřeba naběhnout do obchodu a nakoupit všechny svatební časopisy, jelikož stejně dobrou a možná i lepší inspiraci získáte právě z Pinterestu. Pokud hledáte inspiraci, určitě se podívejte na můj Pinterest, kde každý den sbírám nové nápady!

Co jsou podle Vás věci, které musíte udělat hned po zasnoubení, a oc může ještě počkat?

5 věcí, co udělat hned po zasnoubení, k uložení na Pinterest!

Co udělat hned po zasnoubení

Také by se Vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *