7 svatebních instagramů, které musíte sledovat

15/05/2019Michaela

I když je Pinterest skvělá inspirace pro svatby, není úplně praktický na cesty – tedy když projíždíte obsah sociálních sítí po cestě domů a nebo třeba ráno v posteli (nebudeme si nalhávat, že to někdo nedělá!). Proto jsem se rozhodla dát dohromady 8 inspirativních svatebních instagramů, které určitě musíte sledovat.

@greenweddingshoes

View this post on Instagram

A post shared by Green Wedding Shoes / Jen (@greenweddingshoes) on

Instagram Jen z Green Wedding Shoes srší nápady a inspirací na jakoukoliv svatbu. Ať už budete mít malou nebo velkou svatbu, ať už se díváte po jakýchokoliv barvách a nebo kterémkoliv tématu, tak inspiraci si vždy najdete. Nejvíc inspirace mi tento instagramový profil přináší ve fotografiích a tedy také oblečení družiček, takových fotek tam najdete opravdu hodně!

@junebugweddings

View this post on Instagram

A post shared by Junebug Weddings (@junebugweddings) on

Svatební instagram Junebug weddings je skvělou inspirací pro boho svatby, které ale v sobě mají kousek novomanželů. Ze všech fotek čiší to, že si snoubenci udělali svatbu přesně podle sebe, a že se neohlíží na to, jak si jejich svatbu představují ostatní. A to je na svatbě nejdůležitější!

@thewhitewren

View this post on Instagram

A post shared by The White Wren (@thewhitewren) on

Tohle je jeden z mnoha svatebních instagramů, které se zamřeují na takový pastelové tóny, hodně světla a “girly” pocit ze svatby. Takže určitě jej musíte sledovat, pokud plánujete právě takovou svatbu. Na profilu najdete inspiraci úplně na každičký moment celého dne, jelikož se nezaměřuje pouze na určité typy fotek, ale sdílí fotky z celého dne a také příprav.

@bridal_vogue

View this post on Instagram

A post shared by Persephone (@bridal_vogue) on

Tento instagramový profil je pro každého, kdo má v sobě rebelství, mladistvost a užívá si výrazné barvy a neobyvklé kombinace. Pokud připravujete tak trochu rebelskou svatbu, tak tohle je profil přesně pro Vás. Protože tyhle bundy… no kdo by to nechtěl?

@wedphotoinspiration

View this post on Instagram

A post shared by Wedding Photo Inspiration (@wedphotoinspiration) on

I když tento profil nesdílí jenom svatební fotografie, ale především fotografie párů, myslím si, že Vám nesmí uniknout? Proč? I přesto, že hluboce věřím tomu, že by se lidé neměli honit za nejkrásnějšími fotografiemi, které by rádi vystavili na svých sociálních sítítch, mít fotografie z cest, ze zážitků a z krásných chvil je nádherná příležitost, jak si tyto momenty připomnout a připomínat neustále doma.

@bridalguide

View this post on Instagram

A post shared by Bridal Guide Magazine (@bridalguide) on

Tento instagramový profil Vám přinese mnoho inspirace především k výzdobě Vašeho místa a dalších detailů. Protože detaily jsou to, co dělá Vaši svatbu dokonalou!

A samozřejmě si nesmím nechat možnost upozornit Vás na můj instagram:

@svatbypodlenas

View this post on Instagram

A post shared by Svatby podle nás (@svatbypodlenas) on

I když jsem občas trošku vypadla, na nové příspěvky se můžete těšit každé pondělí, středu, pátek a sobotu. A jelikož už i brzo přesáhnu 500 odběratelů, tak také na soutěž o kartičky s radami do manželství k tisku.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Svatební webové stránky jak na ně

Svatební webové stránky – jak na ně

11/05/2019

Další článek

svatebni oznameni

Vlastní svatební oznámení – kolik stálo?

22/05/2019