Půjdeš mi za svědkyni?

Budeš moje svědkyně

V poslední době se poměrně výrazně rozmohly žádosti o to, aby Vám šla kamarádka za svědkyni. Tento trend přišel z Ameriky, kde budoucí nevěsty obvykle darují svým kamarádkám menší dárek, čímž se ptají na jednoduchou otázku – půjdeš mi za svědkyni?

Samozřejmě že není nutné tento trend následovat – obyčejná otázka nad hrnkem kávy nebo sklenicí vína bude mít úplně stejný efekt. Pokud ale hledáte inspiraci na to, jak své kamarádky překvapit žádostí o to, aby Vám šly za družičky, mohou Vám tyto tipy přijít vhod. Článek reflektuje to, jak jsem svoji žádost sestavovala já, takže výsledek je velice blízký mně – někomu to může přijít málo, někomu až moc. Pokud hledáte další inspiraci, určitě si podívejte na Pinterest, kde najdete mnoho dalších tipů.

Řekněte to šperkem

Jestli něco holky milují, tak to jsou šperky – no nemám pravdu? Když se budete ptát na tuto otázku, dejte své kamarádce malý dárek. Třeba naušnice, prstýnek nebo náramek – podle toho, co má ráda. Plusové body, pokud jej třeba nějak personalizujete. Může se jednat o její jméno, inciály nebo jenom malé srdíčko, které jí bude navždy připomínat, že byla součástí Vašeho velkého dne.

šperky půjdeš mi za svědkyni

Já jsem se rozhodla pro zlaté náramky s vyraženým prvním písmenem našeho jména. Šperky jsem si nechala vyrobit a koupila je na Etsy. Skvěle vypadjí také náhrdelníky a náramky ve tvaru nekonečna a nebo dva kroužky spojené k sobě.

Přidejte osobní vzkaz

Vymyslet pěkný text v češtině, který se hodí pro tuto událost, je snad až nadlidský úkol. V angličtině to zní všechno tak krásně, přirozně, ale v češtině na to žádná hezká slova nemáme. Není ale nutné vymýšlet nic složitého, stačí napsat pár hezkých slov a cokoliv dalšího chcete říct, můžete říci osobně.

Půjdeš mi za svědkyni kartička

Já jsem zvolila krátký osobní vzkaz na přední straně a otázku uvnitř kartičky. Kartičku jsem koupila v papínictví a otvory na provlečení šperku jsem vystřihla.

Dejte to dohromady

Teď už to stačilo jen dát vše dohromady. V papírnictví jsem si koupila malou papírovou taštičku, do které jsem dala kartičku s nápisem a potom dalších pár drobností – tetovačku Team Bride a gumičku se svatební tematikou. Dále jsem přidala labelo jako dárek, který nás obě spojuje (osm let jsme na gymnáziu nedělaly nic jiného, než že jsme si vzájemně dávaly labela a mazaly si na pusu všechny možné příchutě).

Půjdeš mi za svědkyni balíček

A pak už stačí jen najít vhodnou příležitost, kdy to Vaší kamarádce dát. Ať už vyberete jakýkoliv moment, věřím, že to pro Vás bude symbolizovat mnohem více, než jenom obyčejnou otázku na to, zda stráví Vaše kamarádka Váš nejdůleřitějších den s Vámi.

P.S. Nezapomeňte, že tohle už byste měli počítat do rozpočtu Vaší svatby!

Také by se Vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *