svatební oznámení inspirace

Inspirace pro svatební oznámení

17/04/2019Michaela

Myslím si, že jako mnoho letních svateb jsem zrovna ve fázi, kdy řešíme svatební oznámení. Mimochodem, pokud jste na Vaši letní svatbu neposílali Save the date, tak je nejvyšší čas svatební oznámení poslat. Pokud jste jej posílali, máte podle mě ještě dobrých pár týdnů, než by jste je měli poslat.

Proto jsem se v dnešním příspěvku rozhodla sdílet inspiraci, kterou jsem načerpala při hledání svatebních oznámení. Dnes už si můžete totiž vybrat z tolika nepřeberných množství, že je to občas až náročné, vybrat si takové, které se Vám bude líbit, bude sedět se stylem Vaší svatby, a ještě nebude stát několikanásobek Vašeho rozpočtu.

Svatební oznámení

Pokud se hodí ke stylu Vaší svatby, tak svatební oznámení s akvarelem a zlatým písmem jsou naprosto dokonalá. Pokud hledáte něco opravdu osobního, nechte si oznámení vyrobit na míru. Například Loupaper dělá tak nádehrná oznámení na míru, že z nich až zrak přechází.

Svatební oznámení akvarel
Fotografie z webu loupaper.co.uk

Dalším typem svatebního oznámení, které se hodí především pro boho svatby v přírodě, je oznámení s botanickými vzory do zelena, se zlatými prvky. Pokud budete něco takového hledat, doporučuji hledat “greenery and gold wedding invitation”, najdete velkou spoustu inspirace.

 Svatební oznámení greenery and gold
Fotografie z Pinterest.co.uk

V poslední době se rozmohly ilustrované pozvánky, které jsou naprosto dokonalé, pokud vyjadřují příběh, kde se bude svatba odehrávat nebo cokoliv dalšího, co souvisí s párem. Nádherná oznámení vytváří například Beija Flor Studio.

Svatební oznámení na míru
Fotografie z webu beijaflorstudio.co.uk

V neposlední řadě bych také chtěla zmínit tmavé pozvánky. Možná se může zdát, že něco takového je na svatbu nevhodné. Pokud se ale Vaše svatba ladí do tmavších barev (naprosto zbožňuji tmavě zelenou a nebo tmavě červenou například), tak může být i tmavé svatební oznámení správná volba.

Tmavé svatební oznámení
Fotografie z brides.com

Jako poslední jsem si nechala něco, co je podle mě svkělým nápadem, pokud máte tematickou svatbu – tematická pozvánka. V dnešní době se často konají svatby na určité téma, například cestování, oblíbené knihy/filmy, a tak dále. Pokud se pro nějakou takovou svabtu rozhodnete, určitě to dejte najevo na Vašem svatebním oznámení.

Tematické svatební oznámení – cestování pas
Fotografie z Pinterest.co.uk

Pro jaké svatební oznámení jste se nakonec rozhodli Vy? A věříte tomu, že svatební oznámení je jedním z prvních prvků, které hosté uvidí? Jelikož se jedná také o prezentaci Vaší svatby, doporučuji také zapřemýšlet nad obálkami. Například barevně sladěné obálky s oznámením vypadají moc pěkně, a dávají Vašim hostům další informace o tom, jak bude svatba vypadat.

Pokud stále ještě hledáte inspiraci, co se takhle podívat na Pinterest?

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Hudba k prvnímu tanci

10 tipů na hudbu k prvnímu tanci

03/04/2019

Další článek

Plánování svatebních dekorací

01/05/2019