Tipy na dárky pro nevěsty

06/11/2019Michaela

Být nevěsta je zvláštní titul. I když Vám zůstane jenom po určitou dobu, najednou se všechno točí okolo toho, že budete nevěsta. Doufejme, že pro všechny z Vás to bude poprvé a naposledy, co budete titul nevěsta nosit, a tak si to pojďme pořádně užít. A pokud doma nastávající nevěstu máte, určitě využijete tipy na dárky pro nevěsty.

Parfém

parfém tipy na dárky pro nevěsty

Kdo by nechtěl krásně vonící parfém. Co takhle vybrat nějaký speciální, který bude určený jenom pro svatební den? Může to být ikonický Chanel N°5, neznám totiž ženu, která by po něm netoužila.

Chanel N °5 seženete na Notino.cz

Kindle

kindle tipy na dárky pro nevěsty

Čtečka knih je skvělým dárkem, který odvede pozornost od svatebního plánování. Na Kindle je skvělé, že jej můžete vzít prakticky všude, baterka vydrží opravdu dlouho a kupování knih ať už zahraničních z Amazonu nebo českých od dalších prodejců je naprosto jednoduché. Tento nový Kindle má navíc podsvícený display, jehož světlo ale není nepříjemné pro oči, takže můžete číst opravdu kdykoliv a kdekoliv.

Kindle seženete na Alza.cz. Také doporčuju si k němu pořídit obal, jelikož se později špatně shání. Jen si zkontrolujte, že kupujete obal pro správnou verzi Kindle.

Kniha na odlehčení

kniha jíst meditovat milovat tipy na dárky pro nevěsty

Když už jsme u toho čtení, určitě se podívejte po nějaké knížce, která nevěstě pomůže se přestat soustředit na svatbu a oddechnout si. Mně se v poslední době líbila kniha Jíst, meditovat, milovat, která učarovala milionům žen po celém světě.

Knihu koupíte ve e-book verzi TADY nebo tištěnou ZDE.

Druhou možností je kuchařka, protože která nejen nevěsta by nemilovala vaření, pečení a zdobení. Mou oblíbenou je v poslední době Dorty od Chez Lucie.

dorty chez lucie tipy na dárky pro nevěsty

E-knihu získáte ZDE a tištěnou verzi TADY.

Dárkový poukaz na prádlo

dárkový poukaz prádlo triola tipy na dárky pro nevěsty

Ať už nevěstý chtějí nebo ne, pod svatební šaty bude pravděpodobně potřeba koupit spodní prádlo. Co takhle ji tedy obdarovat dárkovým poukazem na nákup prádla? Moje oblíbená prodejna je Triola, ale existuje spoustu dalších, kde mají krásné prádlo.

Máte nějaké tipy na dárky Vy?

Uložte si tipy na dárky pro nevěsty na Pinterest

tipy na dárky pro nevěsty pinterest

Tento článek obsahuje affiliate odkazy. Pokud některou z věcí přes můj odkaz koupíte, dostanu malou provizi. Vás to nebude stát ani o korunu víc.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

7 tipů, jak prožít svatební den bez stresu

30/10/2019

Další článek

Kam na svatební cestu?

13/11/2019